Hypotéky, úvěry a pojištění

Stavební spořitelny chtějí víc úvěrovat a také přetáhnout spotřebitelské půjčky bankám, říká předseda představenstva ČMSS

13.10.2015 10:20
Zájem o stavební spoření začíná po letech oživovat, stavební spořitelny letos hlásí nárůsty nových úvěrů.
Předseda představenstva Českomoravské stavební spořitelny Vladimír Staňura v rozhovoru s HN říká, že počítá s dalším růstem a chce více konkurovat spotřebitelským půjčkám. Třeba i poskytováním online.
Zároveň se stavební spořitelny chystají na debatu s politiky o možnostech rozšiřování účelovosti úvěrů.
Stavební spořitelny hlásí nárůsty nových úvěrů. Českomoravská stavební spořitelna chce dokonce více konkurovat spotřebitelským půjčkám, třeba i tím, že by je poskytovala online, "na jedno kliknutí", říká předseda jejího představenstva Vladimír Staňura.
HN: Jak ukazují celková čísla, pokles počtu klientů stavebních spořitelen i objem rozpůjčovaných pěnez letos pokračuje. Jak hodnotíte současný vývoj?
 
Zpět

Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních realit. Zajistíme financování prostřednictvím hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření. Realitka Pardubice nabízí služby i pro Hradec Králové, Chrudim, kraj Vysočina a okolí. www.realitkapardubice.cz

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.