Hypotéky, úvěry a pojištění

Povinné ručení Wüstenrot ProAuto nově s limity 100/100 mil. Kč

16.04.2015 14:45
Za cenu jen o pár procent vyšší můžete být pojištěni na téměř trojnásobnou částku než dosud.
Navíc budete mít zdarma úrazové připojištění dětí s pojistnou částkou 100 000 korun. Povinné ručení ProAuto od Wüstenrotu vám tak zajistí dokonalou pojistnou ochranu i při těch nejtěžších haváriích.
 

Už po dvou letech s 30% bonusem

Za bezeškodní průběh vám Wuestenrot u povinného ručení přizná již po dvou letech 30% bonus, na maximální bonus ve výši 60 procent dosáhnete po 120 měsících.
Uzavřete-li si povinné ručení na další (až tři) auta v rodině, poskytne vám Wüstenrot multislevu ve výši bonusu přiznaného u prvního pojištěného vozu.
 

Připojištění škod na vašem autě

Obecně platí, že škody vzniklé při dopravní nehodě na vlastním vozidle pojišťovna z povinného ručení nehradí a za tímto účelem je třeba mít sjednáno havarijní pojištění.
S povinným ručením ProAuto můžete mít díky připojištěním pojištěno i vlastní vozidlo. Kromě velmi často využívaného připojištění skel lze sjednat také riziko živelních událostí a střetu se zvířetem za paušální roční částku 700 korun.
Řidiči, kteří se obávají rizika odcizení, si k povinnému ručení ProAuto mohou sjednat připojištění odcizení vozidla.
Velmi obvyklým připojištění je také úrazové pojištění pro spolucestující osoby. V rámci pojištění ProAuto nabízí Wüstenrot toto pojištění na celkovou částku 1 milion korun.
 

Asistenční služba pomáhá nejen v případě nehody

Sjednáte-li rozšířené asistenční služby, dostane se vám pomoci i v případě poruchy na voze vzniklé pochybením řidiče, když vám například dojde benzin, zabouchnete si klíče nebo se vybije baterie.
 

Nevíte-li si při nehodě rady, volejte 1224

Nová Linka pomoci řidičům vás spojí s vaší asistenční službou a už nemusíte mít strach, že se dostanete do spárů „lovců“ nehod.
 

Jednoduše on-line

Wüstenrot má na svých webových stránkách velmi návodný kalkulátor, díky kterému si můžete povinné ručení snadno a rychle spočítat. On-line lze povinné ručení uzavřít jak prostřednictvím internetu na www.wustenrot.cz, tak na bezplatné telefonní lince 800 22 55 55.
 
Údaje uváděné v tomto článku jsou určeny výhradně k marketingovým a propagačním účelům, a i proto nepředstavují návrh na uzavření smlouvy (nabídku).
 
Zpět

Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních realit. Zajistíme financování prostřednictvím hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření. Realitka Pardubice nabízí služby i pro Hradec Králové, Chrudim, kraj Vysočina a okolí. www.realitkapardubice.cz

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.