Hypotéky, úvěry a pojištění

Osobní bankovnictví Citibank v Česku koupila Raiffeisenbank

14.09.2015 12:20
Bankovní skupina Citibank Europe podepsala smlouvu o prodeji retailového bankovnictví v Česku s Raiffeisenbank. Nadále bude v ČR poskytovat služby už jen firemním klientům. Informovala o tom v pondělí mluvčí Citibank Eva Chaloupková.
„Dokončení této transakce, která podléhá schválení regulátory, je plánováno na první čtvrtletí roku 2016. Součástí smlouvy o prodeji retailového bankovnictví Citi v České republice je segment retailového bankovnictví a kreditních karet, zaměstnanci retailové části banky a její pobočky a bankomaty,” uvedla mluvčí.
Cenu obchodu banky nezveřejnily.
„Citi působí v ČR od roku 1991 a jejím záměrem je poskytovat zde i nadále bankovní služby té nejvyšší kvality pro lokální i globální korporátní, institucionální a komerční klienty,“ řekl generální ředitel Citi v ČR Michal Nebeský.
Prodej osobního bankovnictví v Česku je součástí firemní strategie, která počítá s jeho zachování jen ve 24 zemích, kde má nejvýraznější zastoupení a největší růstový potenciál.
 
Zpět

Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních realit. Zajistíme financování prostřednictvím hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření. Realitka Pardubice nabízí služby i pro Hradec Králové, Chrudim, kraj Vysočina a okolí. www.realitkapardubice.cz

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.