Hypotéky, úvěry a pojištění

Která banka je nejvstřícnější? Žebříček za celý rok

06.02.2014 10:31

Praha - Titul Nejvstřícnější banka za rok 2013 získala Fio banka. Vyplývá to z celoročních výsledků projektu OVB Vstřícná banka.
Fio banka zvítězila už třetí rok po sobě, a soutěž tak ovládá nepřetržitě od své přeměny z družstevní záložny na banku.
Druhé nejlepší celkové hodnocení za loňský rok získala Air Bank, třetí je UniCredit Bank. Do první pětky se dostaly ještě Komerční banka a Equa bank.
Výsledky projektu Vstřícná banka určuje především odborná porota nezávislá na bankách, jejíž hodnocení má váhu 58,3 procenta. Jejím členem je i zástupce online deníku Aktuálně.cz, mediálního partnera akce.
Dalšími 25 procenty se na hodnocení podílí web Bankovnipoplatky.com a s podílem 16,7 procenta také veřejnost (po registraci na webu).
Fio patří k nejmladším bankám v Česku. Bankovní služby začala poskytovat v září 2010, kdy navázala na předchozí mnohaletou činnost družstevní záložny. Vedení účtu i základní služby nabízí Fio banka zcela zdarma. Postupně rozšiřuje i síť vlastních bankomatů.

Zdroj: https://aktualne.centrum.cz/finance/penize/clanek.phtml?id=800879

Zpět

Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních realit. Zajistíme financování prostřednictvím hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření. Realitka Pardubice nabízí služby i pro Hradec Králové, Chrudim, kraj Vysočina a okolí. www.realitkapardubice.cz

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.