Hypotéky, úvěry a pojištění

Když převedete úvěr k Equa bank, dostanete zpět 15 stovek za poplatky

08.01.2014 10:41

Equa banka přišla s novinkou, která je na českém trhu ojedinělá. Aby přitáhla od konkurence další klienty, rozhodla se jim uhradit průměrnou výši poplatků, které zaplatili za vedení úvěrového účtu své bance.
Když převedete půjčku ve výši alespoň 30 tisíc korun k Equa bank, celkem zaplatíte méně a navíc vám vyplatí 1 500 korun jako kompenzaci za poplatky u staré banky.
Není přitom podstatné, kolik klient u předešlé banky doopravdy zaplatil.
"Částku jsme vypočítali na 1 500 korun. Je to suma, která odpovídá průměrné hodnotě zaplacené klienty Equa bank za správu půjček, které zaplatili svému původnímu poskytovateli úvěru před jeho refinancováním, brali jsme průměrný poplatek 49 korun za měsíc a průměrnou dobu trvání převedeného úvěru 30 měsíců. A obdrží ji všichni, tedy třeba i ti, kteří u své původní banky neplatili poplatky žádné," komentuje rozhodnutí  banky ředitel retailového bankovnictví Jakub Pavel.
Při takovém refinancování lze ušetřit i na úrocích. Equa bank garantuje při refinancování snížení splátek až o 25 procent, přičemž doba splatnosti zůstává stejná.
Podmínkou transakce je, aby klient zaplatil u své původní banky alespoň jednu splátku a výše převedeného úvěru byla minimálně 30 tisíc korun. "Nyní tedy mohou o refinancování požádat klienti, kteří si jinde půjčili v listopadu," vysvětluje ředitel úvěrových produktů Ondřej Hák.

Zdroj: https://finance.idnes.cz/equa-banka-vrati-poplatky-za-predchozi-pujcku-fo8-/uver.aspx?c=A140107_131226_bank_zuk

Zpět

Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních realit. Zajistíme financování prostřednictvím hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření. Realitka Pardubice nabízí služby i pro Hradec Králové, Chrudim, kraj Vysočina a okolí. www.realitkapardubice.cz

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.