Hypotéka v roce 2021

//

V současné době není finanční situace nakloněná příznivě. Otázkou zůstává, zdali se hypotéka v roce 2021 vyplatí? Kam směřuje hypoteční trh? Co je nového a na co si dát pozor?

Hypoteční úvěr je nejběžnější formou půjčky na financování nemovitosti. Úvěr je vázaný zástavním právem k nemovitosti, a proto je obzvlášť důležité sjednat hypotéku výhodně s ohledem na možné budoucí komplikace.

Při hodnocení hypotéky banku zajímají vaše pravidelné příjmy, výdaje a počet členů vaší domácnosti, jestli splácíte jiný úvěr či leasing a další okolnosti. Délka splácení se odvíjí od toho, kolik jste schopni každý měsíc ze svého rozpočtu uvolnit peněz.

Každý měsíc se mohou objevit úplně nové podmínky a novinky. Trh s hypotékami je dynamický a ovlivněný aktuální finanční situací včetně nabídky a poptávky na realitním trhu.

Pokud uvažujete o hypotéce a chcete mít jistotu bezchybné volby, obraťte se na nás. Vysvětlíme vám podmínky pro získání hypotéky v roce 2021 a zařídíme pro vás hypoteční úvěr rychle, výhodně a bezpečně.

Hypotéka 2021 pro mladé

Mladým žadatelům k získání hypotéky mohou pomoci speciální balíčky. Většina bank požaduje, aby žadatelé měli našetřeno alespoň 20% z celkové částky. To je ovšem především pro mladé velkým problémem – a proto některé banky nabízí výhodné nabídky, kde jsou požadovaná procenta snížena na 10%. U které banky je možné tuto nabídku využít a jaké další podmínky jsou ve smlouvě zohledněny? Všechno vám nezávazně vysvětlíme.

Která banka má nejlepší úrok?

Financování bydlení pomocí hypotéky je velmi častým řešením pro řadu klientů. Je ovšem důležité zhodnotit veškeré faktory a vyvarovat se častým chybám. V roce 2020 měli klienti bank možnost požádat o půlroční odklad splátek. Česká národní banka navíc dala šanci získat hypotéku většímu procentu lidí, tedy i těm, kteří by před pandemií na úvěr nedosáhli. Úrokové sazby jsou v současné době nižší, ale banka je při schvalování úvěru mnohem opatrnější. Na co se zaměřují a co je jiné? Zavolejte, zodpovíme vaše dotazy.

Přesně víme, co vám můžou jednotlivé banky nabídnout, ale také na co vás můžou nachytat. Nabízíme vám dlouholeté zkušenosti s hledáním optimálního řešení. Vyjednáme vám co nejlepší podmínky.

Společně prodiskutujeme vaše záměry a potřeby a na základě těchto informací připravíme přehled možných řešení.

Hypotéka on-line

Je bezpečné sjednat hypotéku on-line? Velmi častý dotaz, který slýcháme od klientů. Nedoporučujeme takové sjednání hypotéky v případě, pokud se jedná o firmu, která není příliš pověřená a jejíž kamennou pobočku jen stěží najdete. Taktéž není dobrým řešením řídit se podle on-line kalkulaček, neboť nemusíte vždy dostat pravdivé údaje, nýbrž upraveny dle konkrétní potřeby nabízejících.

U nás máte jistotu perfektní nabídky, protože nespolupracujeme s žádnou bankou. Máme vždy aktuální přehled veškerých benefitů, víme, kde se může objevit zádrhel a na všechno vás upozorníme. Hypotéku můžeme společně s Vámi sjednat v Brně či prostřednictvím e-mailu i telefonu. 

Nabízíme nezávazné konzultace i poradenství.

SEO WEB

SEO WEB

Sjednání hypotéky
Pojištění

Investování

Poradenství