Hypotéka, ke které potřebujete jen 10%

//

Potřebujete sjednat hypotéku, ale nemáte velký obnos peněz, které jednotlivé banky požadují? I v takovém případě se dá hypotéka sjednat, aniž by se do negativně odráželo na dalších podmínkách. Existuje hypotéka, ke které potřebujete jen 10% našetřených financí?

Podmínky získání hypotéky 2021

Každá žádost o hypotéku se posuzuje individuálně a je zapotřebí splnit řadu podmínek. Banka si důkladně ověří vaši schopnost splácet, především v současné době, kdy probíhá pandemie. Pokud totiž spadáte do oblasti rizikových povolání, tedy těch, kterých se uzavření dotýká, může se při sjednání hypotéky objevit velký problém.

Rok 2021 se zdá výhodný , co se žádostí o sjednání hypotéky týče. Díky klesajícím úrokovým sazbám se můžete dostat na hypotéku s úrokovou sazbou pod 2%. Vypočítáme vaši výši měsíční splátky i úrokovou sazbu – a to zcela nezávazně a on-line.

I když pandemie přinesla hypotečnímu trhu v jistém smyslu uvolnění, v některých ohledech je schvalovací proces pro získání hypotéky přísnější, než tomu bylo v minulosti. Potřebujete poradit s hypotékou?

Hypotéky pro mladé

Hypotéku, kterou si chtějí sjednat mladí lidé, je velmi obtížné najít tak, aby odpovídala požadavkům těchto čerstvých manželů. I v takovém případě vám ovšem dokážeme pomoci. Víme, která banka nabízí takové nabídky, abyste potřebovali minimální počáteční vklad a samozřejmě jste neměli vysokou úrokovou sazbu.

Levné hypotéky nemusí být jen fantazie

Klienti si často myslí, že jim nemůžeme najít nic lepšího, než jim našli on-line kalkulátory na různých webových stránkách. Vzhledem k tomu, že ve směru financí pracujeme opravdu dlouho, tak přesně víme, co je pro vás nejlepší.

On-line kalkulátory hypotéky nemusí vždy uvádět pravdivé informace. My vám dokážeme nabídnout nabídku, která pro vás bude přínosná a hlavně vám dokážeme zařídit všechno potřebné.

Nezáleží na tom, jestli se rozhodnete nás navštívit osobně v Brně, nebo se v této nepříznivé době chcete adekvátně chránit a budete chtít veškeré materiály a zpracované nabídky poslat na e-mail. V každém případě jsme tady pro vás.

Nabízíme nezávazné konzultace i poradenství.

SEO WEB

SEO WEB

Sjednání hypotéky
Pojištění

Investování

Poradenství